Listopad 2009

II. Episode 6.-10.

25. listopadu 2009 v 13:43 | Tanja |  Videjká


Bill pro Bild.de: "Hlavní věc je, že to vypadá skvěle!"

25. listopadu 2009 v 13:32 | Tanja |  Časáky + rozhovory
Bill Kaulitz, frontman mega kapely Tokio Hotel je známý už díky jeho extravangnímu stylingu. v poslední době ještě víc než jindy...

Tmavě nalíčené oči, perfektně nalakované nehty. V rozhovoru s Bild.de vysvětluje 20letý svůj styl, mluví o jeho novém filmu "Arthur und die Minimoys 2" a o jeho prvním polibku.

Se svými deseti centimetrovými podpadky je téměř o dvě hlavy větší než redaktorka BILD.de: "Cosi jsem povyrostl, teď mi jde na 188 cm," řekl při společně fotce, potom by se raději posadil. A k tomu teď ještě nosím podpadky."

A nejen to: Vlasy jako Irokéz, oblečení od Christiana Diora, Ricka Owense (oblíbený designer rockera, Madonna nosí značku tohoto amerického designéra), velké množství stříbrných šperků na krku a kožené rukavice. Tenhle mladý muž ví, jak se posadit na scénu.

Bille, jsi to v tom ty, co nosíš?
Ano, v každém případě. Pro mě bylo od začátku nejdůležitější, mít svobodu, oblékat si to, co chci. Největší kus svobody je mé vlastní tělo. Chci si sám rozhodnout, jak chci vypadat. Mít stylistu, který mi všechno určí, by pro mě byla ta největší hororová představa. To bych nikdy nesnesl. Pro mě je důležité, že se cítím dobře a nenudíme se.

Byl jsi vždycky tak sebevědomý nebo tě emancipovala tahle doba?
Při prvním setkání s naší nahrávací společností nám chtěli dát stylistu a mě říct, jak bych měl nosit vlasy. To bylo to první, co jsem škrtnul. Tehdy mi bylo 14. Takže od začátku tady byly diskuze.

Dáváš za oblečení hodně peněz?
Jestli moje oblečení stojí tolik nebo ne, je totálně nedůležité. Dříve jsem měl málo kapesného a věci jsem si šil sám, to dělám někdy ještě do teď. Nebo něco nakreslím a nechám si to ušít. Mám částečně bundy, které stojí 10 Euro. Hlavní věc je, že to vypadá skvěle!

Je ti jedno, co ostatní říkají o tvém stylingu?
S Tokio Hotel jsou tady chvíle, kdy ani nemůžu slyšet své jméno. Nemůžu dál vidět svůj vlastní obličej, vlasy, všechno. Nemůžu za to vinit ostatní, když to tak cítí. Potom nastane doba, udělat něco jinak. Prezentovat se nějak jinak.

Připadáš si pěkným?
Nikdy nestojím před zrcadlem a říkám si: "Boah, ty ale vypadáš skvěle!" I když si o mně mnozí myslí, že takhle nad tím přemýšlím. Když lidé říkají, že vypadám dobře, samozřejmě mě to těší. Osobně to můžete vidět o něco jinak.

Kolik času potřebuješ ráno?
Se sprchou, oblečením, líčením, potřebuju hodinu, než jsem připravený. Existují samozřejmě také dny, kdy se nestylizuju. S těmito vlasy jít na letiště, by to bylo o něco vysilující. Potom jsi dám čepku a jsem kompletně nenalíčený. Doma vstanu a sednu si neoholený v teplákovce před televizi - také jako každý jiný.

V "Arthur und die Minimoys 2" mluvíš opět hlavní postavy. Zažil první svůj polibek…
Ano a při dabování něčeho takového si líbáte své vlastní ruce, aby to znělo věrohodně. To není asi tak romantické, jak to pak vypadá ve filmu.

Kdy byl tvůj první polibek?
Bylo mi 9 nebo 10. Tom a já jsme měli skutečně tu samou dívku. On se s ní líbal den před tím. Já jsem byl o den později. Bylo to děsné. Myslím, že první polibku nebyl pro nikoho dobrý. Tehdy mi to připadalo strašné. Druhý byl lepší.

Chceš jako další dobrý Hollywood?
Doteď tu nebyla žádná správná role. Myslím, že je velmi těžké hrát roli. Trochu zkušeností z videoklipů už také mám, ale hrát celý film je něco jiného. Když by byla ta správná role, každopádně bych si to uměl představit. Filmy s upíry jsou moje absolutně oblíbené. Můj dětský sen by se splnil, když bych v nějakém mohl hrát.

Bill Kaulitz v dalším díle Twilight? Styling na to teenie hvězda už má.


25.11.09

25. listopadu 2009 v 13:30 | Tanja |  My diary
ahojte! ano zase sa ozyvam po takej dlhej dobe a zase sa ospravedlnujem. Jednoducho nemala som cas ani chut. V poslednej dobe aj tak nestiham nic okrem facebooku :D a treningov. Ale mám sa výborne. Až na to, že momentálne som doma s chorobou, ktorá sa ani chorobou nazvať nedá, pretože je mi úplne dobre až na to, že hnusne kašlem ale nemôžem ísť do školy bo tam by som sa zadrhla :) ale tak aspoň si trochu oddýchnem a stihnem urobiť veci, ktoré som už dlho odkladala. A v sobotu mám ďalší workshop s Tomášom :D a veľmi sa teším. Tak ako sa máte vy? Poozývajte sa. Pa :*